piątek, 23 września 2011

Dwa różowe notesiki

Różowy raczej nie jest moim ulubionym kolorem ale tak mnie jakoś wzięło....A jak zrobiłam jeden to z rozbiegu powstał też drugi. Tzn. zescrapowałam okładki do zwykłych notesików z papierniczego sklepu. Jeden zrobiłam z myślą o koleżance, z którą się umówiłam, a róż to jej ulubiony kolor. Drugi chyba sobie zostawię i będę używać do robienia listy zakupów, które zawsze zapisuję na jakimś skrawku papieru, a jak już jestem w sklepie to się okazuje że go nie wzięłam.......

2 komentarze:

  1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

    Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

    Pozdrawiam serdecznie
    Robert → http://darmoweszablony.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń