piątek, 4 lutego 2011

Pitu pitu

Długo mnie tu nie było bo coś nie możemy się z chorób wyplątać :( Od Sylwestra nas trzyma, każdy po kolei, rundka wraca już drugi raz. Masakra jakaś, nigdy jeszcze tak nie mieliśmy.....No cóż, "szlachetne zdrowie....". Ale żeby nie było, że wpadłam żeby się nad sobą tylko poużalać to się też pochwalę. Otóż ostatnimi czasy udało mi się wygrać parę candy o czym tu jeszcze nie wspominałam. A chcę organizatorkom jeszcze raz serdecznie podziękować za zabawę i szczęśliwą dla mnie rękę losującą :) Stałam się bowiem posiadaczką nie tylko szaliczka, o którym pisałam niżej, ale też cudnej biżuterii od Harapatii, kalendarza z Galerii4żywioły i  wycinankom z "Wycinanki" wygranym na blogu Twórczego Pokoju. Toto-Lotka też za ciosem puściłam no ale już nie wyszło ;) Ale za to dostałam  wyróżnienie od Katharynki - serdecznie Ci dziękuję :) 


Zgodnie z podglądniętymi tu zasadami nagrodę przekazuję dalej do 10 miejsc,choć z "obowiązku" przekazywania nagrody dalej myślę, że można by zrezygnować...No ale "uhonorować" chciałabym:

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu :)

9 komentarzy:

 1. Dziękuję Mariko :) I Tobie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie ;) Chciała bym zaprosić do wymiany lub kupienia, czegoś moich już niepotrzebnych przydasi :)http://inezart-ag.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wyróżnienie :)
  Tobie gratuluję wyróżnienia i wygranych :)
  No i dużo zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci aby cały rok obfitował w tak miłe niespodzianki :) Dziękuję za wyróżnienie - bardzo mi miło :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za wyróżnienie:)))
  Jest mi bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. dziekuje pieknie za wyroznienie :) i gratuluje tylu wygranych!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wygranych:))ślicznie dziękuję za wyróżnienie:))

  OdpowiedzUsuń